Biz Kimiz?

Termit İnşaat, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek büyümüş ve bulunduğu sektörde öncü olmuştur. Firmamız güçlü birikimiyle yenilikçi ve kusursuz projelere imza atmaya devam etmektedir.
Çağdaş ve modern yaşam standartlarını sunmayı ilke edinen firmamız, köklü geçmişiyle sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğin yaşam alanlarını inşaa etmektedir.
Termit İnşaat, ilkeli ve dürüst çalışması ile güven ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir. Sektördeki farklılığını araştırıcı ve yeniliğe açık bir şirket kültürüne sahip olması yaratmaktadır.
Firmamız; müşterilerinin güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir ortamda sevdikleriyle birlikte yaşayabilecekleri yapılar inşaa ederken aynı zamanda da özgün ve yaşanabilir, dayanıklı malzemeler kullanarak yapılmış dekorasyon hizmeti de sunmaktadır.
Müşterilerimizin güvenini kazanmak kadar bu güveni kaybetmemek de firmamızın en öncelikli hedefidir. Bu nedenle en doğru malzeme ve uygun fiyatla sizler için malzeme sunuyoruz.
İstanbul ili, Sarıyer ve Arnavutköy ilçelerinde Termit İnşaat, kaliteli yaşamın simgesi olan Yapı Marketleri ile hizmetinizdedir.